Aukcja kolekcjonerska

Sztuka & design

07-16.05.2024 | Platforma Drouot

Aukcja kolekcjonerska

Sztuka & design

07-16.05.2024 | Platforma Drouot

Aukcja kolekcjonerska

Sztuka & design

07-16.05.2024 | Platforma Drouot

Aukcja kolekcjonerska

Sztuka & design

07-16.05.2024 | Platforma Drouot

Aukcja kolekcjonerska

Sztuka & design

07-16.05.2024 | Platforma Drouot

Witamy w ArtKrak Auction House!

ArtKrak Auction House powstał z inicjatywy grupy specjalistów od lat zajmujących się sztuką, przede wszystkim krakowskiego artysty i galerzysty oraz paryskiego galerzysty i marszanda. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży oraz szeroką sieć kontaktów, stworzyli oni wyjątkowy dom aukcyjny, aby zaproponować miłośnikom pięknych  i ciekawych przedmiotów oryginalną sztukę, unikatowe antyki, oraz wyjątkowe obiekty kolekcjonerskie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowe dzieła sztuki polskiej i światowej, w tym najwyższej jakości sztuka współczesna. Proponujemy także unikatowe antyki z różnych epok i krajów, oraz wiele cennych i zadziwiających przedmiotów – memorabilia, monety, znaczki, porcelana, meble, biżuteria, srebra – które wzbudzą zachwyt i podziw. Wiele z naszych dzieł sztuki, antyków i innych obiektów kolekcjonerskich to rzadkie i trudne do zdobycia przedmioty. ArtKrak Auction House to wymarzone miejsce dla osób zainteresowanych kolekcjonowaniem pięknych, nietuzinkowych obiektów i oryginalnej sztuki.

Każde dzieło sztuki, antyk, obiekt, który prezentujemy na aukcji i w sprzedaży bezpośredniej został dokładnie przeanalizowany i oceniony przez naszych ekspertów, opisany i sfotografowany, dzięki czemu możecie Państwo dokładnie poznać jego historię, wartość, ale też zobaczyć jak wygląda. Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie oryginalnych dzieł sztuki, antyków i innych obiektów kolekcjonerskich, co jest gwarancją dla kolekcjonera, że otrzyma wyjątkowy przedmiot o wysokiej wartości kulturowej i historycznej.

Proponujemy wiele opcji zakupu, od klasycznej sprzedaży aukcyjnej na aukcjach prowadzonych na żywo, przez aukcje internetowe po sprzedaż poza aukcyjną w naszym marketplace, a także wyjątkowe oferty promocyjne, takie jak DOND. Niezależnie od wybranej opcji, zakupy są proste i bezpieczne.

Nasi eksperci zawsze służą Państwu profesjonalną pomocą i są gotowi udzielić szczegółowych informacji na temat sprzedawanych obiektów, ale także doradzić w tworzeniu, zarządzaniu i rozwijaniu Państwa prywatnych i firmowych kolekcji. Możemy również za darmo dokonać wstępnej wyceny Państwa obiektów oraz posłużyć pomocą przy profesjonalnych ekspertyzach i sprzedaży.

ArtKrak Auction House pozwoli Państwu zgłębić tajemnice minionych epok i odkryć piękno w każdej rzeczy. U nas znajdziecie Państwo swoje wymarzone dzieło sztuki, wyśniony antyk, brakujący obiekt do kolekcji i poczujecie historię, która kryje się za każdym z nich!