Aukcja biżuterii I

30.10-6.11 | Platforma Onebid

Aukcja biżuterii I

30.10-6.11 | Platforma Onebid

Aukcja biżuterii I

W dniach 30 października-6 listopada zapraszamy na naszą Aukcję biżuterii I. Znajdziecie  na niej unikatową biżuterię fantazyjną, vintage, artystyczną i designerską. Wyjątkowa okazja dla miłośniczek oraz miłośników pięknych i oryginalnych akcesoriów.

Aukcja kolekcjonerska II

W dniach 2-9 listopada zapraszamy na Aukcję kolekcjonerską II, która odbędzie się na platformie OneBid. Znajdą Państwo na niej pocztówki vintage, plakaty artystyczne, propagandowe oraz vintage – stworzone przez artystów polskich i zagranicznych, znanych i mniej znanych, a także druki ulotne.

Aukcja sztuki VII

W dniach 9-16 listopada zapraszamy na Aukcję sztuki VII, która odbędzie się na platformie Drouot. Znajdą Państwo na niej dzieła sztuki dawnej i współcznesnej, m.in. malarstwo, grafikę, rzeźbę, prace artystów polskich oraz zagranicznych, znanych i mniej znanych.

Skarby ze smoczej jamy: Black Friday

W listopadzie zapraszamy na wyjątkową aukcję tajemniczych skarbów! W naszych Mystery Boxach znajdziecie m.in. biżuterię, płyty winylowe i CD, zabawki vintage, porcelanę, srebra i platery i wiele wyjątkowych obiektów.